Areeyja: Najbolj popularni transeksualec na svetu!
Če se Areeya ne bi slekel in pokazal, da ima penis, ne bi nihče verjel, da ni ženska.
Mladenič Areeyja, ki si je dal zavoljo slave narediti prsi, je bolj ženstven od večine žensk.
Svet, kjer ne veš, kdo je kdo
Imeti spolne organe obeh spolov je v zadnjem času močan trend. Tudi v Sloveniji, kjer se da kar nekaj oseb ženskimi prsmi in moškim spolnim udom dobiti tudi preko seksi oglasov. Ko rečemo transeksualec seveda mislimo na moškega, ki si je dal narediti prsi in ki je začel jemati ženske hormone. (o.p. Dvospolniki pa so osebe, ki se rodijo z vagino in penisom.) Morda bi bilo bolje, da jim rečemo kar ladyboyji, ali pač moški z joški, se pravi ženska s penisom. Po večini gre seveda za umetnike, ki si s tem služijo denar. Za porno zvezdnike, ki so se razpasli predvsem v Braziliji, kjer je taka vrsta seksa še posebej popularna. Pri nas je najbolj znani transseksualec seveda Salome, v tujini pa ta čast pripada fantu, ki si je nadel ime Areeyja.
Če se ne bi na svojih spletnih straneh slekel do konca, ne bi nihče uganil, da je v resnici moški.
Dokler se ne sleče, nihče ne verjame, da je Areeya moški
Mladi Areeyja, ki si je dal narediti prsi, je doma na Tajskem. Pa vendar, njegova slava je tako velika, da ga verjetno poznajo tudi na Luni. Tip je internetna zvezda, ki bi ga radi v posteljo dobili številni moški, ki sanjajo o takem seksu. Njegove fotografije in video posnetki so resda zelo nazorni in pornografski, toda na njih nastopa sam, kar pomeni, da ni porno zvezdnik, marveč, da svoje oboževalce vzburja s plačljivimi internetnimi stranmi. Če se ne bi slekel in pokazal, da ima penis, ne bi nihče verjel, da ni ženska. Njegovo telo je namreč zelo ženstveno, lepo in urejeno, torej tako, da v njem nikakor ne morete prepoznati moškega.
Areeyja, najbolj zvezdniški ladyboy na svetu.
Vedno več povpraševanja po ladybojih
Pornografija, kjer nastopajo transeksualci, je v polnem zagonu. Ne samo v prej omenjeni Braziliji, marveč tudi v Sloveniji, kjer ji je nasedel celo nek naš bralec, ki mi je poslal zanimivo pismo o tem, da si je na neki bencinski črpalki v Celju nabavil pornič, kjer ga je premamila vroča naslovnica. Bil je prepričan, da gre za ženske, potem pa je ugotovil, da so ga prinesli okoli in da imajo vse ženske penise. Ko sem mu prijazno pojasnil, da ne gre za ženske s penisi, marveč za moške z joški, pa je bil zaprepaden, saj mi je pred tem priznal, da je med ogledom filma masturbiral. Kljub temu je dovolil, da ga omenim v temle zapisu in dodal, da bi rad morda tudi v živo kdaj poskusil seksati s tako osebo. Še posebej, če bi izgledala tako dobro kot Areeyja.
Areeyino golo telo si lahko ogledate na njeni oziroma njegovi spletni strani.
- Povezave:
- www.areeyasworld.com/index2.php
